O nas

Firma swoją działalność rozpoczęła 1 sierpnia 2012 roku w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie na rynku na usługi ubezpieczeniowe oraz szkoleniowe. Od tej pory przez cały czas staramy się rozszerzać swój wachlarz usług w zakresie ubezpieczeń oraz oferty szkoleń prowadzonych przez naszą firmę. Działamy na terenie Rybnika i okolicznych miast.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwu wymaganiom. Zdajemy sobie sprawę, iż najważniejsze dla Państwa są czas oraz zaoszczędzone pieniądze - dlatego też oferujemy konkurencyjne na rynku ceny szkoleń i ubezpieczeń oraz stwarzamy Państwu możliwość poznania najkorzystniejszej oferty ubezpieczeniowej bez wychodzenia z domu.

Misja

Naszą domeną jest bogate doświadczenie oraz zdobyta wiedza, dzięki którym zapewniamy swoim klientom kompleksową obsługę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Chcemy być postrzegani jako firma elastyczna i kompleksowa, dlatego też nieustannie poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług oraz staramy się dotrzeć z naszą ofertą do jak największej liczby potencjalnych klientów.
Copyrights by Carpe Diem © 2024